8. jūnijs Prokart 2.posms un Madonas Pilsētas Svētki!

03/06/13

Šī gada 8. Jūnijā, Madonas Pilsētas svētku ietvaros, Madonas kartinga trasē atkal norisināsies sacensības – šoreiz ProKart kartinga čempionāta 2. Posms!
 
Nu tad beidzot, arī kartingi varēs iemēģināt jaunos līkumus un taisnes sacīkšu režīmā. Līdz šim uz jaunā seguma ir startējuši tikai divriteņu braucamrīki, nu varēs startēt tā tehnika, kam patiesībā trase ir vispiemērotākā.
Pēc gada pārtraukuma, ProKart ( sākotnēji RetroKart ) atgriežas tajā vietā, kur notika tā radīšanas process. Pateicoties Valda Brutāna un viņa komandas aktīvai darbībai, šis nevainīgais produkts ir pārtapis par tiešām iespaidīgu pasākumu, kas spēj piesaistīt lielu daļu Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, robežai tuvāk dzīvojošos Krievijas aktīvos kartingistus. Prokart vadība prognozē, ka uz Madonas posmu varētu ierasties rekordliels dalībnieku skaits. Cik tas būs, tad jau redzēsim. Cik zināms, tad sestdien startēs visi spēcīgākie Latvijas braucēji.
Startam gatavojas TSK Madona kartingisti, kopumā 7 braucēji – Jānis Micro klasē, Lauris N125, Andis Open 125, Māris Open 125, Edgars Open 100, Agris Tautas klasē, Vairis KZ2 klasē.
Finālbraucienu sākums ap plkst 12.00.
 
Lai viss izdodās!!! Tiekamies trasē.