Quad Cup ’12 Pērnavā!

05/09/12

2. septembrī, Pērnavā, norisinājās vienīgais Baltijā organizētais Quad Cup ’12, kurā piedalās tikai un vienīgi visa veida kvadru klases, sākot ar mazajiem kvadri 100 un beidzot ar smagsvariem kvadri Open. Šajās sacensībās dalību ņēma ari 2 TSK Madona pārstāvji- Krišjānis Grava un Jānis Grava.
 
Nedaudz par sacensību:
Diena iesākās visai nelāgi, jo atbraucot uz norises vietu, iepriekšējā naktī bija smagi lijis, kā rezultātā trase ļoti dubļaina, tika pieņemts lēmums kvalifikāciju izlaist, jo redzot, kādi braucēji izbrauc no kvalifikācijas, vienkārši nolaidās rokas, kaut ko tīrīt un mazgāt.
 
Par laimi trases segums izrādījās visai ciets, un jau dienas otrajā pusē, trase bija apžuvusi un bija braucama!
 
Izejot uz 1. startu, iepriekšs to iepazīstot, tikai to izstagājot, Krišjānim starp visiem 4. vieta, Hobijos 3. vieta, Jānim 6. vieta starp Veterāniem, un 16. starp visiem! Uz starta izgāja 25. braucēji!!
 
2. brauciens izvērtās visnotaļ interesants, ar kuru varat iepazīties zemāk pievienotajā videoklipā! Tā kā kvalifikācija netika veikta, uz starta tika iziets, tāpat kā uz 1. braucienu, tātad atlases, kārtībā, kā rezultātā Krišjānim pēdējā vieta pie bomja pašā labajā stūrī, bet Jānim 2. rindā!
 
Bet tas netraucēja Krišjānim no pašas ārmalas visus startā apbraukt un sākt braucienu kā pirmajam!!
2. braucienā Krišjānim tāds pats rezultāts kā pirmajā braucienā, Jānim arī 6. vieta starp Veteraniem.
 
Kopvērtējumā, Krišjānim 2. vieta Hobijos, Un Jānim 6. vieta Veterānos!
 
Gonka uz goda, neskatoties uz rīta laikapstākļiem, jo trasīte sagatavota lieliski, organizētība uz visiem 100%, un balvu fonds tāds, ka viens pats aiznest balvas nebija iespējams!
 
Tiekamies nākošajos posmos!!