5. LČ posms Cēsīs, sacensību norise!

04/08/12

Šodien 4. Augustā norisinās nu jau priekšpēdējais posms LaMSF rīkotajās Latvijas Čempionāta sacensībās!

Krišjānis Grava par sacensībās notikušo līdz plkst. 13:00

Braucām uz sacensību, ar domu, ka būs kārtīga dubļu gonka, jo mājās visu nakti lija. Aizbraucot uz trasi, piereģistrējoties un izstaigājot trasi, secinājām, ka nekas traks nav! Trasīte, kā trasīte pa šiem gadiem nekas īpašs mainījies nav. Trasīte sagatvota ļoti laba, Cēsu mototrasē dominē izteikts “pesoks” un daudz akmeņu, tā kā jauzmanās kvadrām neuzsist aizm. bremžu disku un zobratu!

Pavisam ir savākušies 38!!! kvadri, kas ir nebijis daudzums pēdējos gados! Nesteidzoties un ar pīpēšanu izbraucot kvalifikāciju Krišjānim 8. laiks, Jānim 33. laiks.

Laiks šodien Cēsu pusē ir ļoti nepatstāvīgs, brīžos spīd saule, citos brīžos līst lietus, tā kā par riepu izvēli uz startu būs kārtīgi jāapdomā!

Krišjānis Grava par sacensībās notikušo līdz plkst. 16:00

1. brauciens iesākās visai interesanti. 38 kvadri Cēsu mototrasē uz starta bomja vēl nebija redzēti. Krišjānis startā veturtais, bet jau pēc pirmā apļa jau otrais. Tā arī lielāko daļu brauciena Krišjānis brauca pa otro, bet tomēr baterijas sāka izsīkt un 1.brauciena izskaņā Krišjāni apdzina igaunis Mauri Kirsip. Absolūtajā vērtējumā pirmais Mārcis Kārkliņš, otrais Mauri Kirsip, trešais Krišjānis Grava.

Jānis Grava par 1.braucienu

Biju gaidījis lielākas bedres (kočkas), kas patīkami pārsteidza par trases stāvokli, braucienu pabeidzu kā sestais starp Veterāniem, kas nav peļams rezultāts. Nepatika man daži Igauņu braucēji, kuriem jāpamācās mazliet no ētikas motokrosa sacensībās. Protams, spēks ātri vien izsīka, bet ko grib, ja ”trenējas katru dienu”!

Tekstu sagatavoja Krišjānis Grava