2018 Latvijas Čempionāts Kartingā, jau 26. Maijā- MADONĀ.

09/05/18

• Latvijas kartinga atklātā Čempionāta 1.posms
• Latvijas kartinga atklātā Čempionāta 2.posms Tek klasē
• Latvijas Rotax Izaicinājuma kausa 1.posms
• PRO-KART 1.posms
• LMT AA kartinga kausa 1.posms

Dienaskārtība:
09:00 – 10:50 Brīvie treniņbraucieni
10:50 – 12:40 Kvalifikācijas braucieni
13:00 – 13:20 Sacensību atklāšanas parāde
13:20 – 15:35 Priekšfināli
15:35 – 19:10 Fināla braucieni
19:30 Apbalvošanas ceremonija

Ieeja sacensībās BEZ maksas!

Sīkāka informācija un dokumentācija: SPIEST ŠEIT (PROKART LAPA)

KART

Latvijas Čempionāts Kartingā 1. Posms!!!

02/05/17

27. Augusts Madonā Prokart 5. Posms!

24/08/16

Kalendārs 2016

09/05/16

Madonas Kartinga Trasē paredzēto Sacensību Kalendārs 2016. gadā
 

 

Atskats par Supermoto sezonas atklāšanas posmu!

06/05/16

Sestdien, 30.aprīlī Madonas Supermoto trasē tika atklāta jaunā, 2016.gada Latvijas, Lietuvas un Igaunijas čempionāta sezona. Skatītājus priecēja ne tikai vasarīgie laika apstākļi, bet arī rekordlielais dalībnieku skaits – prestižākajās klasēs startēja pat 23 sportisti.
 
Madonas Supermoto sacensības risinājās visnotaļ spraigi, S1 un Open klasēs katrā atsevišķi startēja vairāk nekā 20 sportisti, turklāt konkurenci mājiniekiem sastādīja daudzi spēcīgi kaimiņvalstu braucēji. Pirmajā S1 klases braucienā uzvaras laurus plūca Prants Pals no Igaunijas, kurš jau kvalifikācijā uzstādīja ātrāko apļa laiku, bet otro un trešo vietu dalīja Somijas meistari – Sami Salstola un Kalle Toronen. Otrajā braucienā cīņas turpinājās, bet uzvarēt gan braucienā, gan posma kopvērtējumā izdevās Sami Salstola. Uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Prant Pals, bet trešajā vietā palika Patrik Pals.
 
Open klasē pārāks jau atkal izrādījās kaimiņvalstu sportists – abu braucienu summā uzvaras laurus plūca Igaunijas pārstāvis Marek Virves. Otro vietu kopvērtējumā izcīnīja Valērijs Kuzmins, bet trešo – Mārtiņš Feters – Fekters.
 
Arī daudzu iecienītajā, iespaidīgajā SM Quad klasē šoreiz bija vērojams kupls dalībnieku skaits – kopskaitā trasē devās 13 sportisti. Savas prasmes un pārākumu jau atkal pierādīja daudzkārtējais čempions Aleksejs Kuzmins, izcīnot uzvaras abos braucienos. Otro vietu godam izcīnīja Mārtiņš Toms Puķītis, bet trešo igaunis Raimo Kerdt.
 
Street Moto klasē rezultāts sekojošs, pirmajā vietā ierindojās Māris Apfelbaums, otro vietu ieņēma Kalvis Margevics, bet trijnieku noslēdza Kaspars Loss. Tikmēr Mini SM Quad klasē pirmais Atis Breds, otrais Ralfs Repsis, trešais. Ričards Irbe.
 
Nākamais Latvijas čempionāta posms Supermoto 11.jūnijā norisināsies Ropažos – Sporta kompleksā “333″.

 

 

Vairāk bildes Galerijā!

SUPERMOTO SEZONAS ATKĀŠANA

24/04/16

SUPERMOTO SEZONAS ATKĀŠANA
LATVIJAS, IGAUNIJAS, LIETUVAS ČEMPIONĀTA 1. POSMS
30.04.2016.
MADONAS KARTINGA TRASE
KLASES: S1, OPEN, STREEMOTOSM, SUPERQUAD
TRENIŅBRAUCIENI NO 11.00, FINĀLBRAUCIENI NO 13.40
Tiekamies Trasē!

Nolikums un dienas kārtība:

MRG Racing Madona Kart Academy

25/05/15

Vai Tu jau pieteicies Jaunajai MRG Racing Kart Academy?

 

 
Lai lejupielādētu un varētu aizpildīt anketu, jānoklikšķina rāmja labajā apkakšējā stūŗi, un jāizvēlas lejupielādēt kopiju!

 
Aicinām pieteikties jauniešus vecumā no 8 līdz 20 gadiem MGR Racing Madona Kart Academy. Šī ir lieliska iespēja mācīties spert pirmos soļus autosportā! Ja Tevi interesē šis sports, tad nelaid garām iespēju un piesakies!
Nodarbības plānotas Madonas kartinga trasē no 2. jūnija līdz septembrim. Mācību programmā iekļauta teorija, prakse un fiziskie treniņi.
 
Savā pieredzē dalīsies mūsu instruktori, autosportā augstus panākumus guvušie vīri- Haralds Garkaklis, Reinis Nitišs un Konstantīns Calko.
 
Mācību programmas maksa 600 EUR.
 
Pieteikumus gaidīsim līdz 1. maijam. Tos iespējams nosūtīt uz mūsu e-pastu madonasktrase@inbox.lv vai personīgi nodot Gaujas ielā 41a, Madonā.
 
Vairāk informācijas vari iegūt zvanot uz tālr. 29444518 un 26699403
(C) madona.lv

PROKART SEZONA SĀKUSIES

18/05/15

9. maijā ar pirmo posmu SK333 trasē tika atklāta jaunā PROKART kartinga seriāla sezona.
 
Uz sacīkstēm devās arī pieci TSK Madona kluba pārstāvji.
 
Vismazākajā klasē startēja Jānis Grava ( starta nr. 3 ), un 14 dalībnieku konkurencē kopvērtējumā izcīnīja 7. vietu.
 
Senior klasē startējošajam Kasparam Dambim ( starta nr. 85 ) nedaudz pietrūka līdz pjedestālam – 4. vieta dienas kopvērtējumā.
 
Apvienotajā DD2, DD2 masters klases kluba braucējiem Andim Feldmanim ( starta nr. 777 ) – 5. vieta, Kārlim Miķelsonam ( nr. 17 ) – 6. vieta 14 dalībnieku konkurencē.
 
KZ2 klasē Laurim Feldmanim ( nr. 777 ) 12. vieta.
 
Pateicamies par atbalstu Dainim un ENC, un gatavojamiem nākošajam PROKART posmam, kas norisināsies pašmāju trasē 6. jūnijā.

SUPERMOTO MADONĀ

20/04/15


Sveiciens visiem entuziastiem!
 
No 2. – 3. maijam Madonas kartodromā norisināsies pirmais no septiņiem Latvijas Supermoto čempionāta posmiem un pirmais no sešiem Baltijas čempionāta posmiem, kurā savu dalību pieteikuši labākie sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Krievijas, Somijas un Lielbritānijas.
 
Sacensības norisināsies divas dienas. 2. maijā notiks Latvijas, Lietuvas, Igaunijas atklāto čempionātu pirmais posms, savukārt otrajā dienā, 3.maijā notiks apvienotais Latvijas čempionāta 2. posms un prestižā Baltijas čempionāta pirmais posms. Madonas Supermoto trase ir viena no labākajām Austrumeiropā, ko atdzinuši daudzi Eiropas labākie sportisti un sporta funkcionāri. Madonas Supermoto trases augsto līmeni apstiprina arī fakts, ka 1. augustā šajā trasē savas valsts čempionāta vienu no posmiem izlēmusi rīkot arī Polija, kura šajā sporta veidā ir augstā līmenī. Pirmajā Baltijas čempionāta posmā savu dalību apstiprinājuši Igaunijas čempions Samijs Salstola no Somijas, Latvijas čempions Krists Zicmanis, Anglijas čempions un savas valsts Nāciju kausa izlases pirmais numurs Luiss Kornišs, kā arī pastāv iespēja kā piedalīsies pasaules čempions no Somijas – Mauno Herunens. Lielā skaitā šo čempionātu solījušies pagodināt Polijas sportisti ar viņu līderi Vojcieču Maņzaku priekšgalā. Supermoto ir viens no jaunākajiem un dinamiskākajiem motosporta veidiem, kas pēdējos 20 gados ir iekarojis lielu popularitāti gan sportistu, gan arī skatītāju vidū visā pasaulē, tai skaitā arī Latvijā. Mūsu valstī šis motosporta paveids ir viens no visstraujāk augošajiem un tas ar katru gadu spēj piesaistīt sev aizvien jaunus braucējus no motokrosa un enduro sportistu vidus, kā arī citus interesentus. Skatītāji šīs sacensības var apmeklēt bezmaksas.

Jaunā 2015. gada sezona tepat aiz stūra!

19/02/15

Sveiciens visiem moto-auto mīļiem! Kāmēr motorsporta ziemas sezona jau pamazām iet uz savu noslēgumu un aiz logiem jau pamazām sāk čivināt putni, un uz ielām sniegu/ledu nomaina peļķes un dubļi, Madonas Kartinga Trase neguļ, un ir izveidots jaunais 2015. gada sacensību kalendārs!!!
 
Šis gads solas būt vēl saspringtāks, vēl aizraujošāks un sacensībām bagātāks!
 
Šo gadu Madonas Kartinga Trase iesāks ar strauju popularitāti ieguvušo Supermoto seriālu, kurš Madonā norisināsies 2. un 3. Maijā, kura laikā norisināsies gan Latvijas, gan Igaunijas, gan Lietuvas Čempionātu 1. posms! Tur būs ko redzēt!
 
Skatīt kalendāru šeit: http://tskmadona.lv/tskmadona/mkt/kalendars/
Tiekamies kādā no pasākumiem un sekojam līdzi informācijai
Ielaiko arī mūsu lapu Facebook https://www.facebook.com/madonaskartingatrase
 

 
Foto: https://www.facebook.com/supermoto.lv